Category Archives: Auto

vasarinės padangos internetu – pasiruošimas vasarai

Vasarinės padangos internetu. Paskutiniam žiemos mėnesiui einant į pabaigą vairuotojai vis daugiau įsijungia internetą ir peržiūri vasarinių padangų pasiūlymus. Tokie intensyvūs jų veiksmai signalizuoja artėjančią vasaros sezono pradžią. Žinant, kad nuo balandžio pirmos dienos visos transporto priemonės privalės turėti vasarines padangas, daugelis atsinaujinimą pripažįsta internetu. Tai greita, patogu ir daug pastangų nereikalaujantis veiksmas. Todėl vasarinės padangos internetu bus geriausias pasirinkimas kiekvienam norinčiam atsinaujinti.

Vasarinės padangos internetu

Vasarinės padangos internetu

Pirkti ir pasiruošti kokybiškai vasarai internetu skuba daugelis vairuotojų. Toks jų elgesys tik dar kartą patvirtina apie interneto generuojamų patogumų svarbą. Kiekvienas žino, kad padangas vasarai naudinga pirkti internetu Beepunkt.lt parduotuvėje. Ir tokie tvirtinimai atsiranda ne tik dėl mažesnių kainų ar siūlomų padangų pigiau. Daug patiriamų patogumų veda prie tvirto apsisprendimo padangas pirkti internetu.

  • Internetu galima rasti ir įsigyti bet kokių matmenų padangas. Vasarinės padangos R15, R16, R17, R18 ar didesnių arba mažesnių diametrų padangos Beepunkt.lt visada laukia savo pirkėjų. Priešingai nei fizinėse parduotuvėse Beepunkt.lt rasite geriausias vasarines padangas savo automobiliui. Toks vairuotojų sprendimas leidžia sutaupyti marias laiko. Todėl padangų pirkimas ir yra įvardinamas kaip geriausias pasirinkimas ne tik Jums, net ir Jūsų automobiliui;
  • Techninių vasarinių padangų charakteristikų taip patogiai nepalyginsite kaip internetu – Beepunkt.lt parduotuvėje. Kompiuterinės pelytės ratuko pagalba prasuksite visas padangas vos per minutę lyginant parametrus, todėl nesugaišite laiko išsirenkant geriausias. Ne paslaptis, kad tokiu pat principu, atsižvelgdami į savo biudžetą palyginsite bei pasirinksite padangas pigiau;
  • Gudrus sprendimas internetu leis dvigubai sutaupyti įvairių resursų: laiko, lėšų, fizinių jėgų. Padangas vasarai pirktas internetu galima nukreipti pristatymui į auto servą, su kuriuo yra sutarta data padangų keitimui. Tokiu atveju Jums nereikės pervežti padangų, jų sandėliuoti kol ateis keitimo diena. Tiesiog nuvažiuosite į automobilių servisą ir atsiimsite automobilį jau su pakeistomis padangomis vasarai.

Naudinga pasidomėti:

Naudinga žinoti perkant ne tik internetu

Keista, bet dar daugelis vairuotojų nežino nuo kada prasideda vasaros sezonas ir kada privaloma pasikeisti padangas. Vasarinės padangos nuo balandžio pirmos iki dešimtos dienos privalo būti sumontuotos ant kiekvieno automobilio diskų. Vairuotojai turi 10 dienų laikotarpį padangų atsinaujinimui vasarai internetu ir jų permontavimui.

Tikimės, kad ši informacija leis nuspręsti ar verta padangas vasarai pirkti internetu Beepunkt.lt parduotuvėje ir kodėl tai būtų naudinga kiekvienam skubančiam ir laiką taupančiam.

KONTAKTAI:

Gedomaksis, MB  

Veiverių g. 9B-62, LT-11346 Vilnius 

 +370 672 13081

info@beepunkt.lt

Pirelli vasarinės padangos internetu – ar verta

Pirelli vasarinės padangos internetu. Gal nedaug kas žino, kad kol viena žymiausių padangų gamintojų Pirelli kompanija pateko į šios srities lyderių TOP penketuką, įveikė tikrai nelengvą kelią, kol sulaukė tokio pasaulinio pripažinimo.

Pirelli vasarinės padangos internetu

Pirelli vasarinės padangos internetu

Dar 1982 metais Milano užmiestyje,  Džovani Battista Pirelli įsirengė pirmąją nedidelę gamyklą, kurioje dirbo šiek tiek virš keturiasdešimt darbuotojų. Tuo tarpu šiuolaikinė korporacija, generuoja tokius gamybos srautus, siekiančius virš 60 milijonų padangų per metus, kuriomis važinėjama visuose pasaulio žemynuose. Šiuo metu įmonė turi savo atstovybes ir gamybos įmones trylikoje skirtingų pasaulio šalių, kur veikia ne po vieną įmonę, bet ir keletas mokslinių tyrimų centrų, kuriuose yra atliekami patys įvairiausi padangų bandymai. Tad ieškantiems aukščiausios kokybės Pirelli gaminių, naujos vasarines padangos internetu pigiau Beepunkt.lt parduotuvėje laukia Jūsų pasirinkimo.

Pirelli vasarinės padangos lenktynėse

Pirelli kompanija yra labai glaudžiai susijusi su automobilių lenktynėmis. Todėl mėgstantys sportinį vairavimo stilių, renkasi būtent šio gamintojo vasarines padangas. Nes jos yra pagamintos atsižvelgiant į tam tikrus gamybos ypatumus, nuo kurių priklauso automobilio padangų sukibimas su kelio danga. Taip pat stabdymo greitis, manevringumas bei automobilio stabilumas, vairuojant staigiuose posūkiuose. Šios kompanijos gaminiai yra laikomi premium klasės ir mėgstami daugelio vairuotojų dėl savo savybių, leidžiančių patogiai ir komfortiškai jaustis vairuojant tiek skirtinga kelio danga, tiek oro sąlygomis. 

Prekyba Pirelli padangomis vasarai

Vasarinės Pirelli padangos puikiai atlaiko temperatūrų skirtumus. Įveikia važiavimą šlapia kelio danga ir nekelia didelio išorinio triukšmo bei leidžia taupyti kuro sąnaudas. Norintys įsigyti šio gamintojo vasarinių padangų, tai patogiai gali padaryti internetu. Apsilankę internetinėje parduotuvėje Beepunkt.lt, kur surasite ne tik Pirelli. Bet ir kitų žinomų visame pasaulyje padangų gamintojų gaminių, geresne kaina, nei ją siūlo kiti pardavėjai fizinėse prekybos vietose ar specializuotose servisuose. Be to, nuolat vyksta įvairūs sezoniniai išpardavimai, kurių metu galite įsigyti aukštos kokybės vasarinių padangų su akcija.

Ieškantiems vasarinių padangų su RunFlat technologija verta pasidomėti galimybėmis.

Paslauga, kuri padeda sutaupyti laiko – auto nuoma Vilniuje

Paslauga. Ne paslaptis, kad sostinė turi kone daugiausia lankytinų vietų. Todėl automobilių nuoma gali išspręsti kiekvieno turisto laiko taupymo klausimą. Juk objektai nėra išrikiuoti vienas šalia kito, tad tam, kad visus juos aplankyti, tenka šiek tiek pasistengti. Ir pati geriausia priemonė laiko taupymui Vilniuje yra auto nuoma.

Paslauga

paslauga

Nuomotis automobilį ir dar sostinėje išdrįsta ne kiekvienas. Daugelis įsivaizduoja itin judrias Vilniaus gatves, pilnas automobilių, kuriose yra reikalingi ir geri vairavimo įgūdžiai. Tad paslauga, kuri užtikrina galimybę pasiekti visus Vilniaus lankytinus kampelius, prieinama gali būti ne visiems. Tam, kad asmuo, norintis išsinuomoti automobilį be rūpesčių galėtų tai padaryti, jis privalo atitikti tam tikrus reikalavimus.

  • Pasinaudoti nuomos paslauga ketinantys privalo atitikti amžiaus reikalavimus. Kai kurios bendrovės reikalauja sulaukti 24 metų amžiaus;
  • Žinoma, kad privalu turėti ir vairuotojo pažymėjimą;
  • Vien vairuotojo pažymėjimo nepakanka. Automobilių nuomos paslaugas Vilniuje teikiančios bendrovės tikisi, kad pasinaudoti paslauga ketinantys asmenys turės ir tam tikrą vairavimo stažą, nebus vakar “iškepti”;
  • Kai kurie auto nuomos punktai sostinėje pageidauja, kad asmenys neturėtų incidentų nuomojant automobilius kituose punktuose ar net šalyse. Piktybinių klientų nuomos punktai vengia.

Automobilių nuoma Vilniuje

automobiliu nuoma vilniuje

Jei domitės šia paslauga sutiksite, kad pradėjus domėtis, radote begales pasiūlymų. Nuo kurių atsirado sunkumai renkantis. Tad tam, kad tokie sprendimai būtų lengvesni dėl paslaugos, naudinga ja pasidomėti gerokai ankščiau, nei prieš dieną ar kelias. Greičiausiai patvirtinsite teiginį, kad vartotojai, planuose neturi tikslo išsinuomoti bet kokią transporto priemonę. Jiems yra svarbu su kokiu automobiliu teks važinėti, kokios jo kuro sąnaudos ir žinoma, kiek atsieis tokio automobilio kaina. Todėl pasirinkti automobilio dydį, modelį, naudojamo kuro rūšį ar net spalvą yra daugelio vartotojų pagrįsti norai.

Atmintina, kad kiekvienas automobilis turi savo kainą nuomai ir nesvarbu, nuomosite Vilniaus centre ar nuomos punktą rasite jo pakraštyje. Tam tikri automobiliai yra ypač vertinami, todėl nuomos paslaugos už “Ačiū” nesitikėkite. Investuoti teks, bet ta kaina, lyginant su gautomis paslaugomis pradeda tirpti, kai taupant laiką ir itin patogiai, pradedama lankyti įsimintinas vietas sostinėje.

Laikykitės taisyklių

Nepamirškite, kad nuomos paslaugos turi ir sutartis. Ant kurių padėjus parašus įsipareigojate laikytis ir jose numatytų sąlygų. Tad nereikėtų nustebti, kai pažeidus vieną iš svarbių punktų, Jums bus pateiktos pretenzijos ir paprašyta susimokėti papildomai.

Automobiliu nuoma Vilniuje – Proautonuoma.lt