Posts by Category: Skelbimai

Medžiagos, ant kurių galima perkelti vaizdą. Graviravimas!

February 07, 2019

Jau esame pasisakę ankščiau, įvardijome ne vieną žaliavą, ant kurios gali būti atliekamas graviravimas. Tai – mediena, plastikas, odos gaminiai, įprastas ar organinis stiklas. Tačiau drąsiai galima sakyti, kad graviravimas bent jau žaliavos aspektu yra ypač universalus pasirinkimas, kadangi graviruoti galima ir kur kas daugiau paviršių. Taigi, pat metas įvardinti ir likusius.

Metalas

medžiagos

Metalo gaminiai visada asocijuojasi su elegantiškumu, patrauklumu, solidumu. Na, o norint juos paversti iš tiesų išskirtiniais, puikiai tiks graviravimas. Ant įvairių metalo gaminių, gali būti išgraviruojama jums svarbi ir aktuali informacija. Tačiau bene svarbiausia šio medžiagos savybės yra ilgaamžiškumas – metalo gaminiai jus džiugins ne vieną dešimtį metų, be to, jie ypač atsparūs aplinkos veiksniams. Taigi, jei savo artimiesiems svajojate padovanoti unikalią dovaną, kurią būtų galima perduoti iš kartos į kartą, tokiu atveju, puikiai tiks graviruoti metalo gaminiai.

Popierius

graviravimo paslaugos vilniuje

Nors daugeliui žmonių popierius asocijuojasi su lengvumu, nepatvarumu bei trumpu tarnavimo laiku, reikia pastebėt, kad, vis dėlto, jo gaminiai taip pat gali būti graviruojami.

Keramika

graviravimas lazeriu vilniuje

Ko gero, nebūtų galima rasti namų, kuriuose nebūtų keramikos dirbinių. Pastarieji puikiai papildo klasikinio stiliaus namų interjerą, džiugina akį savo patrauklumu bei elegantiškumu. Taip pat dažnai keramikos dirbiniai tampa dovanomis. Na, o siekiant joms suteikti daug daugiau vertės bei išskirtinumo, puikiai tinka graviravimo sprendimai.

Akmuo

lazerinis graviravimas vilniuje

Vargu, ar būtų galima rasti ilgaamžiškesnę žaliavą nei akmuo. Juk būtent akmenys atrodo tokie solidūs bei laiku nepavaldūs, nebijantys nieko – nei šalčio, nei lietaus nei saulės. Vis dėlto, jie tikrai nėra pajėgūs atsilaikyti prieš graviravimo jėgą. Taigi, akmuo yra dar viena žaliava, ant kurios, pasitelkiant graviravimą, galima perkelti pageidaujamus piešinius  ar vaizdus.

Apelsinas, kokosai bei kiti maisto produktai

lazerinis graviravimas vilnius

Kas pasakė, kad maisto produktai negali būti graviruojami? Žinoma, kad gali. Reikia pastebėti, kad graviruoti maisto produktai yra ypač unikalus pasirinkimas. Pirmiausia išpopuliarėję užsienio šalyse, šiandien vis dažniau sulaukia dėmesio ir pas mus. Tačiau taip pat verta priminti, kad graviruoti maisto produktai nėra ilgaamžis sprendimas – jie netruks sugesti. Taigi, jei norite įteikti tokią dovaną, kuri džiugintų ne vienerius metus, tuomet, vis dėlto, vertėtų rinktis kitus sprendimus. Beje, yra ir tam tikrų išimčių – pavyzdžiui, graikiniai riešutai kevale. Jie, graviruoti, jūsų akis džiuginti gali ne vienerius metus.

Taigi, kaip matyti, yra iš tiesų nemažai žaliavų, ant kurių, lazerinis graviravimas leidžia perkelti norimus vaizdus. Be to, verta pastebėti, kad būtent tokie pasirinkimai, kaip medis, stiklas, metalas ar plastikas, lietuvių yra ypač mėgstami – kasdien nuperkami šimtai gaminių, pagamintų iš medžiagų.

67 views

Ir gryčioje, ir lofte – mediniai kalėdiniai žaisliukai

November 13, 2017

Mediniai kalėdiniai žaisliukai – ir gryčioje, ir lofte

Kas tas – Kalėdų džiaugsmas? Štai, kur klausimas! O ir atsakymų čia gerokai daugiau nei tik du, kiekvienam žmogui – po atsakymų begalybę. Pakalbėkime apie džiaugsmą, kurį padeda sukurti ir daiktai. Ir te neskamba tai visai materialistiškai.

Kad ir kaip ten bebūtų, daiktai mus supa visur ir visada. Net ir tokia dvasinga šventė kaip Kalėdos neįsivaizduojama be įvairiausių materialių detalių. Eglutė, kalėdiniai žaisliukai, jaukios, kad ir simbolinės, dovanėlės, žvakutės, lemputės ir daugelis kitų – tai yra tiesiog neatsiejami Kalėdų atributai. Tik štai, jaukumą ir šilumą geriau kuria natūralūs, rankų darbo daiktai. Ir gryčioje, ir lofte… apie juos ir pakalbėsime.

Mediniai kalėdiniai žaisliukai – vienas gražesnių šventinių akcentų, vis dažniau pasirenkamų namų dekoravimui. Kodėl medis? Visų pirma, medis – tai dalelė gamtos. Medžio gaminiai tarsi kvėpuoja, patys spinduliuoja gyvybe ir šiluma. Medis naudojamas įvairiems dekoro elementams, namų apyvokos daiktams jau nuo senų laikų. Medžio dirbiniais puošiami namai, sodybos, pakelės.

ir gryčioje

Medis yra universalus. Iš jo galima pagaminti kuo įvairiausius dirbinius, tame tarpe ir kalėdinius žaisliukus. Vieni gali būti drožti rankomis, kiti tekinti, treti deginti lazeriu arba sukurti apjungiant įvairias technikas į vieną. Rankų darbo medžio dirbinių paprastai gali būti kone bet kokios formos bei dydžio. Pačią medžio rūšį taip pat galima pasirinkti – kam pušis, kam ąžuolas ar beržas. Tokie įvairiapusiški gali būti mediniai kalėdiniai žaisliukai.

Sakysite, medžio dirbiniai labiau tinka kaimo troboms ir sodyboms, nei moderniems miesto būstams? Anaiptol! Užsukite į vieną-kitą medžio dirbtuvių interneto svetainę ir pasižvalgykite. Šiuolaikiniai kūrėjai siūlo ne tik tradicinius Kaziuko mugės stiliaus dirbinius. Yra nemažai medinių kalėdinių dekoracijų, kurios puikiai tinka ir skoninguose bei jaukiuose miesto būstuose.

Mediniai kalėdiniai padėkliukai stalui, papuošti šventinės tematikos simbliais, medinės snaigės langams, žvaigždutės ar širdutės formos medinės žvakidės, dailūs angeliukai stalo papuošimui ir daugelis kitų dekoracijų idealiai tiks tiek medinei sodybai, tiek ir moderniam miesto būstui.

Tokie eglutės žaisliukai kaip angeliukai, penkiakampės ar aštuonkampės žvaigždutės, gilės, širdutės ir kiti gali suteikti jūsų namams nepaprasto originalumo ir jaukumo. Papildžius juos viena kita žvakute ar lempute, Kalėdų nuotaikai trūks tik namiškių šypsenų! Sukate galvą, iš kur įsigyti medinių žaisliukų? Neatidėliokite, susisiekite su medžio dirbtuvėmis. Tiesa, jei nespėsite jų įsigyti iš anksto, greta jūsų vyksiančioje Kalėdų mugėje, veikiausiai sutiksite vieną kitą medžio kūrėją.

596 views

Gelbėja Klaipėdoje dirbantys meistrai

March 22, 2017

Gelbėja Klaipėdoje dirbantys meistrai

Galima ilgai diskutuoti ir ginčytis apie tai, kad kiekviename mieste labai daug ar net per daug meistrų kaip ir Klaipėdos mieste, jog jie niekam nereikalingi. į tokius teiginius būtų galima atsakyti kaip žydukui, į klausimą klausimu, manote, kad jei meistrų nereikėtų, jų tiek būtų?

Meistrai Klaipėdoje yra įsikūrę kone ant kiekvieno kampo. Kai kas turi savo asmeninės nuosavybės teise priklausančias komercines patalpas, kiti gi  jas nuomoja. Kai kurie meistrai samdo net darbuotojus, nes nespėja vieni. Todėl atsakyti į klausimą ar šitiek meistrų mieste reikia, būtų galima taip -meistrai reikalingi, priešingu atveju jie nesugebėtų savęs išlaikyti, mokėti mokesčius valstybei ir dar “vaidinti” darbą. Pabandykime paskaičiuoti svetimus pinigus.

kompiuterių ir telefonų remontas - SUGEDO.LT

Telefonų remontas – tai atrodytų paprasta paslauga, už kurią, priklausomai nuo gedimo priežasties, gali kainuoti įvairiai, nuo 5 eurų iki keliasdešimt ar net daugiau. Pasidomėjus, kiek telefonų remonto meistrai moka už nuomojamas patalpas nustebsite, kad tai nėra vieno telefono stikliuko ar įkrovimo lizdo pakeitimo kaina. Greičiausiai, jei patalpos randasi miesto centre, jos gali kainuoti apie 300-500 eurų. Tad paskaičiuokime, mieli “kurmiai”, kiek telefonų per dieną ar mėnesį reikėtų suremontuoti meistrams, kad galėtų išlaikyti tokių patalpų nuomą.

Kompiuterių remontas – sunku pasakyti, kompiuterinės technikos remontas yra pigesnis ar brangesnis, bet, kad ir šios paslaugos neatleidžia meistrų nuo patalpų nuomos, tai faktas. Žinoma, kompiuterio vidaus elementai skiriasi nuo telefoninių, o ir kainuoja brangiau. Pavyzdžiui, rimtesnė motininė plokštė gali kainuoti kelis šimtus ar netoli tūkstančio eurų. Tad, gal, visgi įvardinsime, kad kompiuterio remontas, priklausomai nuo gedimo priežasties gali kainuoti brangiau nei telefono. Bet grįžtant prie piniginių skaičių, galima tik įsivaizduoti, kiek kompiuterių reikėtų suremontuoti, kad uždirbti 200-300 eurų. Ir patalpų nuoma tai tik pirminės išlaidos, pirmoji eilėje dėl pajamų stovi mūsų valstybė, ji niekada savęs neskriaudžia, visada žino kaip susirinkti mokesčius ir pabandyk šito nepadaryti laiku (tai daroma kas mėnesį iki 25 dienos PVM, o iki mėnesio pabaigos VSD ir PSD). Taigi, jei meistrų įmonė yra PVM mokėtoja, kas mėnesį ji valstybei privalo sumokėti gautų pajamų dalį, tai yra 21 procentą. Pvz., jei remontuodami kompiuterius meistrai surinko 605 eurus, 21%, tai yra 105 eurus, kitą mėnesį jie privalės sumokėti valstybei. Wualia, jiems liko tik apvalūs 500. Įmanoma iš to išsilaikyti nuomojant patalpas? Greičiausiai sutiksite, kad ne.

Štai ir privedėme Jus prie pagrindinio atsakymo dėl meistrų poreikio mieste prie jūros – Klaipėdoje. Meistrų niekada nebus per daug, jei jie negali savęs išsilaikyti, jie tokio amato atsisakys po ketvirčio, tai yra praėjus 3 mėnesiams, gal šiek tiek daugiau, jei “kojinėje” turėjo investicinių lėšų verslo starto pradžioje.

Todėl su pagarba reikėtų žvelgti į tokius meistrus, kurie mums padeda atsikratyti telefoninių ar kompiuterinių gedimų greitai, kokybiškai ir nesvarbu, kad ne visada pigiai. Svarbiausia, kad jų darbai yra kokybiški ir profesionalūs, o kur dar suteikta garantija po darbų… 🙂

744 views

Patarimai skalbimo mašinų priežiūrai

March 10, 2017

Patarimai skalbimo mašinų priežiūrai

Remontas Vilniuje ir jame dirbantys meistrai bando patarti, kaip galima išvengti nesusipratimų skalbiant ir kaip, retkarčiais, įmanoma nustatyti pačiam gedimo priežastį.

Pradžioje reikėtų paminėti, kad be skalbimo mašinų mūsų kasdienybė būtų itin nešvari, nebent visą dieną skirtume plovimui rankomis, kas nepatogu, sugaištama daug laiko ir pažeidžiamos mūsų rankos. Tam, kad skalbimai rankomis būtų pamiršti ir buvo sukurtos skalbimo mašinos. Skalbyklių istorija mus gali nukelti net keliais amžiais atgal, kai skalbimo mašinos buvo pagamintos pirmą kartą. Vienos jų buvo medinės, kitos plieninės, bet bet kokiu atveju tarnavo tam, kad moterų skalbimas nebūtų atliekamas tik rankomis ir buityje būtų galima sutaupyti ne tik laiko, kuris skiriamas skalbimams, bet būtų galima užsiimti ir kitais darbais kol vyksta skalbimas.

skalbimo masinu remontas vilniuje

Šiuolaikiškos moterys turėtų tik džiaugtis techniniais pasiekimais ir dėkoti įvairioms kompanijoms, kad jos neapsiribojo su jau išrastais mechanizmais skalbyklėse ir nuolatos juos tobulino. Bet deja, su naujausiomis skalbyklėmis moterų vargai neišnyko, nes technika nėra amžina, todėl dažnai joms tenka spręsti ir gedimo klausimus, kol vyrai darbuojasi ar “medžioja” 🙂 Bet skalbimo meistrai Vilniuje turi kelis patarimus, kurių pagalba bus galima gedimo problemas spręsti lengviau.

Pradžioje, verta patikrinti šiuos, jei Jūsų skalbyklė:

* Įjungus neveikia. Patikrinkite elektros laidą ar įjungtas į tinklą, ar gerai uždarytos durelės, ar atsuktas vandens čiaupas, paspauskite mygtuką pristabdymas/paleidimas;

* Skalbyklėje mažai vandens. Patikrinkite ar vandens čiaupas atsuktas, patikrinkite ar neužšalusi vandens žarna (jei skalbyklė randasi lauke ar lauko patalpose), patikrinkite vandens žarną ar nėra susisukusi (ištiesinkite), patikrinkite vandens žarnos įleidimo filtrą ir jei yra poreikis išvalykite jį;

* Baigus skalbti stalčiuje liko skalbiklio.  Patikrinkite skalbimo mašinos vandens slėgį, patikrinkite ar tikrai skalbiklį supylėte į reikiamą skyrelį skalbimui;

* Skalbimo mašina vibruoja arba veikia per daug triukšmingai. Skalbyklė privalo stovėti ant lygaus paviršiaus, patikrinkite tai ir kojelių pagalba sureguliuokite vienodai, kad stovėtų lygiai, patikrinkite ar išimti visi transportavimo varžtai, patikrinkite ar skalbyklė nesilieča su šalia stovinčiais daiktais ar spintelėmis, patikrinkite ar skalbiniai yra tolygiai pasiskirstę būgne;

* Skalbyklė negręžia arba neišleidžia vandens. Patikrinkite ar nėra susisukusi vandens išleidimo žarna, ištiesinkite žarnų kilpas, patikrinkite nuosėdų filtrą ar jis nėra užsikišęs;

* Neatsirakina durelės arba neatsidaro. Atminkite, kad skalbimo mašinos durelės atsidaro 3 minučių eigoje po to, kai mašina baigė visas skalbimo ir gręžimo funkcijas arba buvo išjungtas skalbyklės maitinimas.

Kaip matote, yra daug patarimų, kurių, gali būti nežino daugelis vyrų, nes, kad apie tai žino dauguma moterų abejoti neverta. Taip mano meistrai, kurie teikia skalbimo mašinų remonto paslaugas Vilniuje. Tad vyrams reikėtų pasitempti ir padėti moterims, kurios ne visada gali džiaugtis tobulų vyrų draugija.

855 views

Skelbimai internete: kaip portalai gali padėti sutaupyti laiko?

January 26, 2017

Skelbimai internete: kaip portalai gali padėti sutaupyti laiko?

Skelbimai internete yra bene pats geriausias pasirinkimas tuo atveju, jei ką nors norite nusipirkti arba parduoti, o galbūt ieškote darbo ir norite apie tai pranešti. Taip pat skelbimai internete gali tapti puikiu pasirinkimu ir tuo atveju, jei norite rasti draugų, su kuriais vasarą galėtumėte leistis į baidarių žygį arba vykti į piligriminę kelionę. Trumpai tariant, skelbimai internete yra puikus pasirinkimas daugeliu gyvenimo atvejų. Vis dėlto, jei norite rasti sau tinkantį skelbimą arba patalpinti, turite suprasti, kad abu šie procesai yra neįmanomi be laiko – tiek skelbimų paieška, tiek jų talpinimas reikalauja laiko. Tačiau gera žinia ta, kad yra dalykų, dėl kurių, galite sutaupyti laiko. Nežinote, kaip? Viskas labai paprasta – pasirodo, tereikia tik pasirinkti tokius skelbimų portalus, kurie gali padėti sutaupyti laiko. Taigi, kokius sprendimus verta rinktis?

skelbimai internete

Skelbimų portalai, į kuriuos patalpinti skelbimą pakanka vos vienos minutės

Visai nesvarbu, kokį skelbimų portalą pasirinksite, norint patalpinti informaciją, teks užtrukti šiek tiek laiko. Tačiau tarp visų šiuo metu veikiančių skelbimų portalų, yra ir tokių, į kuriuos, norint patalpinti skelbimą, prireiks vos vienos minutės. Akivaizdu, kad toks skelbimų portalas yra puikus pasirinkimas tuo atveju, jei siekiate taupyti savo brangų laiką.

Skelbimų portalai, turintys kategorijas

Na, o kaip laiko sutaupyti gali tie žmonės, kurie nenori talpinti skelbimo, o siekia jį atrasti? Gera žinia ta, kad tokie asmenys taip pat gali rinktis sau patrauklius variantus, o vienas iš jų yra toks: užsukite į tokį skelbimų, portalą, kuriame visi skelbimai yra suskirstyti į kategorijas. Belieka tik pridurti, kad tokiu atveju, jums neteks klaidžioti po visą skelbimų labirintą – pasirinkę aktualią skelbimų kategoriją, skelbimų paieškai sugaišite kur kas mažiau laiko.

Nereikia ruošti viso skelbimo teksto

Dar vienas pasirinkimas, kuris tikrai tiks visiems tiems, kuriuos domina skelbimai internete ir norima sutaupyti laiko, yra toks: siekiant sutaupyti laiko, vertėtų rinktis tokius skelbimus portalus, į kuriuos, norint patalpinti skelbimą, nereikia ruošti viso skelbimo teksto – jau yra paruoštas maketas, tad belieka tik nurodyti konkrečias frazes.

Taigi, jei nuolat kartojate, kad esate labai užimtas žmogus ir neturite laiko patalpinti  ar surasti  šiuo metu aktualaus skelbimo, pats metas išbandyti ką tik išvardintas gudrybes – jos tikrai padės sutaupyti nemažai brangaus laiko.

Taip pat skaitykite:

1023 views

Vidaus apdaila: kokius kriterijus turi atitikti šie darbai?

January 24, 2017

Vidaus apdaila: kokius kriterijus turi atitikti šie darbai?

Vidaus apdaila

Vidaus apdaila – tai sritis, apie kurią, galima pateikti labai daug svarbios informacijos, skirtos profesionalams ar tiems, kurie  šioje srityje dar tik žengia pirmuosius žingsnius. Na, o vienas iš dalykų, kuris tiesiog negali likti nepaminėtu, tuomet, kai kalbame apie vidaus apdailą, yra klausimas: kokius kriterijus turi atitikti vidaus apdailos darbai? Belieka tik  pridurti, kad jų yra nemažai, tad tam, kad   visu būtų įgyvendinti, labai svarbu, kad šiuos darbus atliktų tik tas, kuris puikiai tai išmano.

Kokybė

Tai – vienas svarbiausių kriterijų, kurį turi atitikti vidaus apdailos darbai. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad tuomet, jei vidaus apdailos darbai bus atlikti nekokybiškai, laukia ne tokios ir džiugios pasekmės: tikėtina, kad darbus iš dalies arba visiškai teks atlikti iš naujo, o tai reiškia ir keletą dalykų, kurie tikrai nenudžiugins namo šeimininko: visų pirma, tam tikrus nepatogumus (negalėsite gyventi pilnavertiškai, kol namuose iš naujo bus atliekami apdailos darbai), antra – papildomas išlaidas; trečia – papildomas laiko sąnaudas. Akivaizdu, kad toks scenarijus nevilioja nei vieno namo šeimininko, tad būtent dėl šios priežasties nesunku  suprasti, kodėl būtent atliekamų darbų kokybė tampa vienu svarbiausiu kriterijų tuomet, kai renkamas juos atlikti galintis asmuo ar įmonė.

statybinės medžiagos - didmena

Dekoratyvumas

Ne ką mažiau svarbus yra ir kitas dalykas: tai – dekoratyvumas. Dėmesį verta atkreipti į tai, jog apdailos darbai gali būti atlikti kokybiški, tačiau, jei nebus  laikomasi tam tikrų reikalavimų,  ši priežastis nulems tai,  kad galutinis vaizdas bus prastai atrodantis vaizdas. Kadangi apdailos darbais yra siekiame ne tik įgyvendinti tam tikrus techninius sprendimus, bet ir sukurti gražiai atrodančią aplinką, dekoratyvumas tampa svarbiu rodikliu. Taigi, tai yra  ne ką mažiau svarbus kriterijus nei kokybė.

Tinkamas medžiagų parinkimas

Ne ką mažiau svarbus yra ir kitas elementas. Tai – tinkamai parinktos medžiagos. Labai svarbu pasakyti, kad šiuo metu medžiagų, kurios skirtos šiems darbams atlikti, pasirinkimas yra labai didelis, todėl neretai dėl tam tikrų priežasčių – žinių trūkumo ar noro sutaupyti, yra parenkamos netinkamos medžiagos. Nereikia būti ekspertu siekiant suprasti, kad  toks neišmintingas veiksmas, sąlygoja ir  tai, jog gali tekti susidurti su aukščiau aprašytais kriterijais – nekokybiškai atlikti darbu ar nedekoratyviu vaizdu.

Taip pat skaitykite:

1981 views

PRABANGIOS LENKTYNĖS: PERGALĖS IR REKORDAI

January 18, 2017

Kam reikalingos prabangių automobilių lenktynės? Gal tai tik besaikis ir tuščias brangių automobilių laužymas, lenktynininkų mirtys ir suluošinimai? Tačiau nuo tokios skubotos ir kategoriškos išvados mus sulaiko automobilių kūrimo istorija, kuri nuo lenktynių ne­alskiriama ir be jų net neįsivaizduojama.

Vos pasirodžius pirmiesiems automobiliams, iš­bandyti skirtingų konstrukcijų kokybę, atrinkti ge­riausius automobilių tipus ir atskirus jų agregatus tampa neatidėliotina būtinybe. Vienintelė patikimiau­sia priemonė šiam reikalui (bent jau pirmuoju au­tomobilių kūrimo laik.otarpiu) buvo lenktynės. Au­tomobilių lenktynės leisdavo visokeriopai įvertinti mašinos kokybę, jo dinamiką, todėl praktiškai jos būdavo ir pirmasis naujo modelio bandymas. Šian­dien, tiesa, automobiliai bandomi gamyk1ų laborato­rijose, specialiuose poligonuose, eksperimentiniais metodais, tačiau sportinių, prabangių automobilių lenk­tynių reikšmė iki šiol tebėra labai didelė. Ir štai dėl ko.

Lenktynių metu visi automobilio mechanizmai ir agregatai yra maksimaliai apkrauti, todėl jo defek­tai ir konstrukcijos silpnosios vietos paaiškėja labai greit per kelias valandas. (Normalios eksploata­eljos sąlygomis daugelis automobilio defektų pasi­mato tik po kelerių metų.)

luxury-logo

Vadinasi, lenktynės visų pirma prisideda prie au­tomobilio konstrukcijos tobulinimo, parodo naujų lektinių perspektyvą.

Kadangi lenktyninis, prabangus automobilis visada yra nau­jausių technikos idėjų realizavimas, ir automobilių lenktynės, ir įvairios automobilių sporto šakos yra butinos ir reikalingos kaip technikos laimėjimų praktinis patikrinimas, rytdienos automobilio konstrukcijai.

Automobilis ir degalai

Šiuo metu apie du trečdalius naftos perdirbama variklių degalus. Vienas automobilis per metus jų ‘suvartoja vidutiniškai apie 2 tonas. Šiandien benzi­nas automobiliams yra gaminamas ir Lietuvoje. Naftos perdirbimo įmonėje. Ji pradėta statyti 1972 metais, o pirmoji eilė paleista 1980 m. Čia yra gaminamas ne tik benzinas, bet ir dizeliniai dega­lai, mazutas, suskystintos dujos. Numatoma, kad bat­gus statyti ši įmonė bus viena didžiausių respubliko­je. Žaliavinė nafta gaunama Novopolocko—Mažei­kių naftotiekiu.

Taigi jau dabar automobilis daugiausia sueikvoja .energijos resursų, o kas bus, kai automobilių skatičius pasieks visą milijardą?

Ieškant naujų perspektyvių degalųr kurie galėtų pakeisti jau deficitinį benziną, įvairiose šalyse vyk­-domi intensyvūs tyrimai, siekiama vidaus degimo varikliams panaudoti sintettnį metanolį — medžio spi­ritą, gaunamą iš gamtinių dujų, sintetinį benziną — -gaminamą Automobilių kuru gali būti ir gamtinės dujos…

  1. Kam reikalinga nafta automobiliui?
  2. Kodėl geriausias automobilio kuras šiandien yra benzinas?
  3. Iš kokios medžiagos Ar galima gaminti benziną iš anglies?
  4. Kur panaudojamos braziliškojo kaučiukmedžio, sultys automobilyje?

luxurytransport.lt – prabangių automobilių nuoma

Teksto šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Automobilis

1810 views

Lakuoti gali visi, bet dekoruoti ir išpiešti, ne

March 22, 2016

Lakuoti gali visi, bet dekoruoti ir išpiešti, ne

Taip jau yra, kad vienos moterys geba atlikti vienus darbus geriau nei kitos, todėl vidų darbų meistrą atrasti būtų sunku. Nereikėtų per daug kelti intrigos, nes pakalbėti norinčių atsiras labai daug, bet realybė kalba pati už save. Ginčytis nevertėtų, kad vienoms moterims patinka motociklai, kitos alpsta nuo banglenčių ar kaitų valdymo, o dar kita grupė moterų džiaugiasi tuo ką turi – gebėjimą įspūdingai ir meniškai išpiešti nagus.

Nagų dailė Vilniuje

Nagų dailė yra itin plačiai paplitusi paslauga Vilniuje. Keliolika eurų kainuojanti paslauga negąsdina nei skaičiuojančių išlaidas, nei į tai nekreipiančių dėmesio moterų ir gali būti, kad dažniau šia paslauga naudojasi skaičiuojančios. Taupančios moterys toli gražu nėra įrašomos į mažesnes pajamas gaunančių sąrašą, gali būti, kad jos turi tam tikslą. Pavyzdžiui, taupančios moterys gali sau leisti keliauti dažniau arba, dažniau lankyti specialistą ar specialistę, kuris gali meniškai išpiešti nagus, į kuriuos spoksos ir pavydės ne tik kaimynės ar “artimos” draugės, bet ir arčiau širdies esantys asmenys. Jais gali būti draugai ar draugės, tėvai, sesės, broliai arba tie, kurie, dažniausiai, nepastebi to ko norite Jūs… Šuniukai… 😉 Tai nėra blogai, gyvenimas tampa geru tada, kai pačios moterys į tai žiūri tik iš teigiamos pusės, nesureikšmindamos ir akcentuodamos ne taip malonių įvykių.

Nagų dekoravimas

Taigi, nagų dailė yra nuostabus ir išskirtinis kiekvienai moteriai skirtas nagų lakavimo akcentas, kuris leidžia būti išskirtinėmis nepriklausomai nuo nagų dydžio ar formos. Žinoma, kiekviena moteris gali ateiti pas specialistą su savo išskirtine idėja ir Jūsų mintys bus pateiktos bei perteiktos menine išraiška ant nagų.

 

Moterims, kurios nori likti individualiomis bei grožiu neprilygstamomis verta atminti, kad tokiomis Jūs ir esate, tik dekoruoti Jūsų nagai tai pabrėžia labiau, labiau išskiria bei patvirtina teiginį, jog grožis ribų neturi.

Būkite sau gražios ir laimingos!

Verta pasidomėti: Manikiūras prancūziškai. Gelinis lakavimas.

1371 views

Prezervatyvai internetu kainuoja pigiau

March 18, 2016

Prezervatyvai internetu kainuoja pigiau

Daugelis žmonių pastebėjo, kad elektroninėse prekybos vietose tam tikros prekės dažniausiai kainuoja kur kas pigiau. Manoma, kad tai gali lemti faktas, jog ten parduodamų daiktų kokybė yra ne tokia gera, kokios tikimasi. Visgi, tiesa ne visai tokia. Prezervatyvai pigiau taip pat internete geresnis variantas. Tiesiog lyginant su realiomis prekybos vietomis jie gali būti pigesni net iki 20-ies procentų. Daugelis žmonių nori sutaupyti, tačiau bijo, kad tokie sargiai gali būti nelabai kokybiški. Klausimas, kas lemia, kad sargiai internetu kainuoja pigiau?

Prezervatyvai pigiau yra kokybiški

Prezervatyvai internetu kainuoja pigiau todėl, kad prekybos vietos išlaikymas yra kur kas pigesnis. Natūraliai, patys produktai parduodami su mažesniais antkainiais. Tai rodo, kad žmonės gali įsigyti gerą kokybę už prieinamą kainą. Daugelis žmonių galvoja, kad mažesnė kaina būtinai reiškia, kur kas prastesnę produkciją. Tai tikrai nėra tiesa. Jeigu jau norite, kad jūsų gauta prekė tikri būtų kokybiška, tokiu atveju rekomenduojame atidžiai ieškoti vietos iš kurios planuojate pirkti. Perskaitykite sąlygas ir užsitikrinkite, kad rezultatas jus tenkins.

Kaip galima dar labiau sutaupyti?

Nors internete ir taip pati produkcija yra pigesnė, tačiau tuo pačiu reikia atkreipti dėmesį į tai, kad galima dar daugiau sutaupyti tokiu atveju, jeigu pasirinksite kokybišką strategiją. Pavyzdžiui, internete yra kur kas paprasčiau pastebėti tam tikras akcijas bei naujienas, kurios užtikrina, kad pavyks sutaupyti perkant sargius. Tokiu atveju siūlome reguliariai lankytis pamėgtose vietose ir paprasčiausiai nuolatos tikrinti, ar nėra jokių pasiūlymų. Kai kuriais atvejais galima net ir užsisakyti naujienlaiškį, kuriame bus pranešama, kuriuo metu galima pirkti sargius ar kokią nors kitą produkciją su nuolaida. Tai puiki galimybė, kurią išbando visi finansus skaičiuojantys asmenys.

Prezervatyvai pigiau gali kainuoti dėl skirtingų priežasčių. Svarbiausia perkant išsiaiškinti, kad jų galiojimo laiko terminas būtų geras, kad jie nebūtų kaip nors sugadinti ir nepirkti iš abejotinos prekybos vietų. Kartais žmonės taip bandydami sutaupyti labai suklysta, o to rezultatas yra nėštumas arba ligos.

Kuri geriausia?

1377 views

Galima tik paspėlioti kiek laivavedžių gyvena Vilniuje

February 18, 2016

Galima tik paspėlioti kiek laivavedžių gyvena Vilniuje

Plaukiojimas motorine vandens transporto priemone yra ne prabanga, bet pramoga ar gyvenimo būdas. suprantama, kad pramogauti mėgsta beveik kiekvienas lietuvis. Žinoma, pramogos įgauna prasmę, jei žmogus yra suprantantis juoko esmę, kad gera nuotaika yra reikalinga ir nesistengiama pakeisti to, ko iš tikro pakeisti neįmanoma. Todėl daugelis yra linkę kartoti ir kitiems patarinėti, kad gyventi reikia sau, ne kitiems. Greičiausiai, taip elgiasi ir tie, kurie nusprendė savo gyvenimą susieti su vandeniu, jo transporto priemonėmis ir pramogomis ant vandens.

Kas čia sudėtingo, gali pagalvoti naiviai galvojantis, paėmei laivo vairalazdę, sukinėji ir plauki, bet tai nėra taip. Motoriniu laivu plaukti gali ne kiekvienas ir toli gražu ne visi. Pavyzdžiui, sostinės gyventojai negali lengvai išplaukti į Nerį, Nemuną ar kitas didesnes upes, nes tam yra privaloma turėti laivavedžio pažymėjimą. Tokie pažymėjimai įteikiami tik išlaikius egzaminą, prie kurio veda laivavedžių kursai Vilniuje. Taip, Jūs supratote teisingai. Laivu kaip ir automobiliu, kad važiuoti ar plaukti yra privaloma turėti tam tikrą kvalifikaciją atitinkančias teises. Juk autobusu gali važiuoti ir jį vairuoti ne visi. Daugelis neturi tam teisės, lygiai tokia pati situacija yra ir motorinių laivų savininkų rate. Nesvarbu kokį katerį ar didelį laivą turėtumėte, be teisės valdyti tokias transporto priemones vandenyje, negalite laukti ir naudotis savo turtu pramogoms. Kodėl taip yra? Viskas labai paprasta.

Laivavedžių kursai sostinėje yra organizuojami ne pinigų iš laivo savininkų ar būsimų savininkų paėmimui. Kursai organizuojami laivavedžio žinių įgijimui ir saugaus plaukiojimo šalies vidaus vandenyse saugios laivybos užtikrinimui. Greičiausiai, kad nesutiktumėte ir protestuotumėte, jei keliais būtų leista važinėti asmenims, kurie neturi teisių ir leidimo tam. Lygiai taip pat ir su plaukimu laivais, tik vertėtų atminti, kad išplaukdami, asmenys jau patenka į padidintos rizikos erdvę, nes vandenyje atsistoti ir eiti nepavyks, todėl laikytis saugumo reikalavimų bei saugios laivybos nustatytų plaukiojimo taisyklių privalu kiekvienam vandens motorinį laivą valdyti sugalvojusiam asmeniui.

Kursuose, kurie skirti tik laivavedžiams gausite labai daug naudingos informacijos, susipažinsite ir įsisavinsite visas saugios laivybos teisines normas, mokėsite skaityti ženklus, žinosite ką jie reiškia ir žinoma, gebėsite susikalbėti su kito laivo laivavedžiais ar kapitonais nenaudojant mobilių priemonių. Suprasite, ką kiekviena spalva prie laivo borto reiškia, ką Jums praneša ir kokių rekomenduoja imtis veiksmų, kad būtų galima išvengti susidūrimo ar nelaimės.

Taigi, laivavedžių kursai yra programa, kuri prives Jūsų žinių lygį prie teisės laikyti egzaminą ir išlaikius įgauti visas teises plaukioti tiek Lietuvos vidaus vandenyse, tiek jūroje, tiek kitų šalių vandenyse.

Laivavedžio pažymėjimas.

 

2979 views