Keliauti pigiai į JAV gali kiekvienas

Keliauti pigiai į JAV gali kiekvienas

Svajoti reikia atsargiai, nes jos geba išsipildyti. Nemažai keliautojų nori aplankyti JAV. Suprantama, kad kelionė reikalauja nemenko pasiruošimo, o lėktuvo bilietai neretai gąsdina savo kaina.

Anksčiau norintys išvysti „svajonių šalį“ privalėjo naudotis kelionių agentūrų paslaugomis. Dabar pats asmuo gali sau kelionę susiplanuoti. Suprantama, kad ji bus pigesnė, nors šiais metais pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ pateikė siurprizą. Jie ruošiasi prekiauti pigiais aviabilietais, kurie gali kainuoti ir po 10 eurų. Žinoma, tokiems planams įgyvendinti prireiks kelių metų, nes bendrovė turi įsigyti nemažai tolimųjų reisų lėktuvų.

Ši žinia patinka keleiviams, konkurentai į tokius pareiškimus žvelgia su nerimu. Jiems teks keisti savo kainų sudarymo politiką, bet žmonės keliauti nori dabar, o ne laukti geresnių dienų. Pakankamai nebrangiai nuvykti į Ameriką įmanoma. Jokios paslapties čia nėra. Bilietais dera pasirūpinti pakankamai anksti, nereikia bijoti persėdimų, kuo daugiau, tuo geriau. Pinigų bus sutaupyta.

Nors nereikia pamiršti vieno elementaraus fakto – teks perskristi Atlanto vandenyną, kilometrų nemažai, tad bilieto kaina niekada nebus be galo maža. Kartais ir be proto taupyti neapsimoka, nes tikslas nebus pasiekta. O JAV pamatyti ir nuveikti tikrai yra ką. Nesvarbu, ar keliausite į dangoraižių gimtinę – Niujorką, ar tyrinėsite vėjuotą Čikagą, beje, šis miestas gebėjo išaugti faktiškai iš pelkės, o gal nuspręsite sustoti saulės ir nuodėmių mieste – Majamyje. Įspūdžių, veiklos nepritrūksite.

Galima bandyti ir detaliau pažinti Ameriką. Išsinuomoti automobilį ir kaip tikram Amerikos gyventojui iš rytinės pakrantės pasiekti Ramųjį vandenyną. Ši išvyka primins Jack Kerouac aprašytą keliavimo būdą, nes tik ilga kelionė keliu leidžia pažinti Ameriką ir suvokti kokio masto ši šalis yra. Žinoma, kad per vieną išvyką tikros JAV niekada nepamatysi bei nepatirsite, ten sugrįžti – naudinga, o sąlygos kelionėms netolimoje ateityje bus labai palankios.

Geriausias patarimas keliaujantiems, tai nebijokite rizikuoti. Neretai akcentuojama, kad ilgoms bei tolimoms išvykoms dera tinkamai pasiruošti. Visko, deja, tiksliai nesuplanuosi ir nenumatysi, o improvizuoti Amerikoje nesudėtinga. Rizikuokite, ieškokite pigių skrydžių, kraukite lagaminus ir mėgaukitės svajonių šalies teikiamais gyvenimo malonumais.

Talpinami SEO straipsniai dėl kokybiškų atgalinių nuorodų sukūrimo -Verslui, fiziniams asmenims, informacijos sklaidai internetinėje erdvėje – Nomera.lt