1 lygio signalizacija

1 lygio signalizacija
Šiuo metu vis daugiau vairuotojų rūpinasi savo transporto priemonės saugumu. Juk sakoma, kad nepavagiamų automobilių nėra. Daugelis iš mūsų artimoje aplinkoje žino ne vieną, jei ne pavogto automobilio, tai ryte pradingusių automobilio detalių istoriją. Tam, kad taip nenutiktų mums, galima įsigyti apsaugą. Jei Jums reikia ypatingai geros apsaugos, tai tam puikiai tinka 1 lygio signalizacija.
Tokia apsauga turi daug privalumų. Galima paminėti pačius svarbiausius, kurie gali padėti apsisaugoti nuo vagių. Ši apsauga susideda iš vidinių tūrio ir posvyrio jutiklių. Ji turi garsinę signalizaciją bei reikiamu momentu gali užblokuoti automobilį. Šiuolaikinės technologijos sparčiai žengia pirmyn. Ne išimtis ir automobilių apsauga. Būtent I – ojo lygio signalizacija turi automobilio sekimo sistemą, kuri naudojama Jūsų mobiliajame telefone arba galima tiesiogiai ją susieti su pasirinkta apsaugos tarnybos sistema. Kuo tai naudinga? Pavyzdžiui, Jūsų transporto priemonė dingsta iš kiemo. Jūs mobiliajame įrenginyje su esama sekimo programa galite pamatyti, kur yra automobilis, tuomet pranešti teisėsaugos institucijoms ir dar užblokuoti jį, kad vagys negalėtų juo važiuoti. Tai tiek apie šio lygio signalizacijos pagrindinius privalumus. Kaip ir visur, taip ir renkantis automobilio apsaugą yra ne tik privalumai, bet ir trūkumai. Tiksliau vienas pagrindinis – kaina. Tokia patikima ir daug galimybių suteikianti transporto priemonės apsauga kainuoja brangiau, nei kitos signalizacijos. Tačiau, jei Jums Jūsų automobilis labai brangus, tai tikrai verta investuoti į jo saugumą, nes signalizacijos automobiliui rūšių yra pakankamai daug.
Automobilio signalizacijos rūšys:

  • 1 lygio signalizacija;
  • 2 lygio signalizacija;
  • 3 lygio signalizacija;
  • GSM signalizacija;
  • Palydovinė signalizacija;
  • Peidžiarinė signalizacija ir kt.

Dažnai automobilio savininkui nepakanka apsaugos, todėl draudžiama transporto priemonė draudime. Priklausomai nuo draudimo bendrovės gali skirtis reikalavimai. Sužinojus juos galima pasirinkti tinkamą. Jei Jums pakanka paprasčiausios apsaugos, kuri tik garsiniu signalu įspės apie galimą pavojų, tai pakaks 3 lygio signalizacijos, tačiau, jei norite visokeriopos apsaugos, tai rinkitės pačią geriausią, kuri yra 1 lygio. Be to, užklijuojamas lipdukas su draudimo logotipu. Patyrę vagys, kurie viską puikiai išmano, dažniausiai ieško kito grobio ir nesivargina su taip sudėtingai nuvaromu automobiliu, kurio vagystė gali nepavykti. Taip pat tam, kad užtikrinti sklandų signalizacijos darbą reikia pasirūpinti, kad ji būtų tinkamai sumontuota. Patikėkite montavimo darbus tik profesionalams, antraip brangiai kainuojanti apsauga neapsaugos Jūsų automobilio reikiamu metu.
1 lygio signalizacija garantuoja saugumą. To neužtikrins paprasčiausia signalizacija. Jei branginate savo automobilį, tai ši investicija į patikimą apsaugą – būtina. Apsaugokite savo turtą, kaip tik įmanoma geriau ir neleiskite ilgapirščiams vagims atlikti savo purvinus darbus.

Daugiau naudingos informacijos ČIA.

Straipsnis parašytas: 2014-06-15

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Talpinami SEO straipsniai dėl kokybiškų atgalinių nuorodų sukūrimo -Verslui, fiziniams asmenims, informacijos sklaidai internetinėje erdvėje – Nomera.lt