Lazerinis spausdintuvas – praktiškas pasirinkimas

Lazerinis spausdintuvas – praktiškas pasirinkimas

Atsibodo keistus garsus skleidžiantis rašalinis spausdintuvas? Rašalas visada uždžiūva ar netikėtai pasibaigia, nors spausdinate nedaug? Akivaizdu, kad atėjo metas įsigyti lazerinį spausdintuvą.

Baigėsi dienos, kai lazeriu paremtos technologijos buvo siekiamybė, bet ne realybė. Šiais laikais lazeriniai spausdintuvai surado savo vietą kiekvienoje rimtoje įmonėje. Atrodo, kad greitu metu ir žmonių namuose jie pakeis rašalu varomus spausdinimo agregatus.

Dabar be galo paranku įsigyti lazerinį prietaisą, nes jie kainuoja panašiai, kaip ir rašaliniai, o priežiūros reikalauja mažiau. Didelė spausdinimo sparta, spaudinių atsparumas, patikimumas ir maža spausdinimo kaina – tai pagrindiniai pliusai, kurie patinka daugeliui. Dabar reikia papildyti šį sąrašą vienu esminiu ingridientu, tai kaina. Ji beveik identiška.

Paslapties čia nėra. Žmonės spausdina mažiau. Popierius yra keičiamas spalvotais ekranais ir kitais nedideliais bei išmaniais prietaisais. Pinga ir pati gaminimo technologija, o mažėjantis vartojimas, pardavėjus priverčia nuleisti ir kainą. Dabar net multifunkcinį įrenginį su lazeriniu spausdintuvu galima įsigyti iki penkių šimtų litų. Dar prieš kelis metus tokia kaina buvo svajonė, dabar realybė.

Lazerinis prietaisas – protingas pasirinkimas namų ūkiams, juk nespausdinate romanų kiekvieną dieną, o toneris neuždžiūva, nereikia ir ilgai bei nuobodžiai laukti išlendančio lapo bei klausytis keistų spausdintuvo garsų. Spausdinimo procesas įvyksta akimirksniu.

Žinoma, kad kiekvienas gaminys turi savo trūkumų. Spausdintuvai ne išimtinis. Kai kuriems asmenims nepatinka, kad lazerinis prietaisas spausdins tik nespalvotai. Minusas, bet spalvų ne taip dažnai ir prireikia. Nuotraukas ar paveikslėlius namie spausdinti gal ir smagu, bet nelabai praktiška. Reikia kalibruoti monitorių, suderinti spausdintuvą, naudoti originalias rašalo kasetes. Kiekvienas žingsnis reikalauja papildomų išlaidų, o dar ir specialaus fotopopieriaus įsigyti norisi. Šiuos darbus geriau palikti profesionalams, gerų ir kokybiškų spaudos paslaugų netrūksta. Kainos nėra didelės.

Spalvotų lazerinių spausdintų rinkoje yra, deja, jie kainuoja brangiau. Kainos mažėja, bet ne taip sparčiai. Pagrindinis jų minusas – kasečių pildymas. Spalvos kainuoja, po kol kas per daug.

Lazerinis spausdintuvas mėgsta valgyti elektros energiją. Šiais laikais, tai nemažas minusas, nes mus nuolat moko taupyti visus išteklius. O daugelio lazerinių spausdintuvų kasečių sudėtyje yra kenksmingų medžiagų, jos išsiskiria į aplinką. Spaustuvės savo kambaryje atidaryti nereikėtų, bet protingas vartojimas sumažina visas rizikas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Talpinami SEO straipsniai dėl kokybiškų atgalinių nuorodų sukūrimo -Verslui, fiziniams asmenims, informacijos sklaidai internetinėje erdvėje – Nomera.lt