Auto draudimas internetu yra greita ir pigu

Auto draudimas internetu yra greita ir pigu
Lietuvoje esantis auto draudimas internetu jau nebėra naujiena. Kasmet vis daugiau transporto priemonių savininkų pasirenka būtent tokį būdą įsigyti polisą. Greita, patogu, pigu. Tai svarbiausios priežastys, kurios lemia būtent tokį, o ne kitokį įsigijimo būdą.
Lietuvoje siūlomos dvi draudimo rūšys, kurios tinkamos transporto priemonėms. Tai KASKO ir privalomasis transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas. Pastarasis nuo KASKO skiriasi tuo, kad jis yra privalomas, o ne savanoriškai pasirenkamas. Tiesa, skiriasi ir kaina bei pati draudimo sutartis. Privalomuoju draudžiami transporto priemonių vairuotojų sukeltų eismo įvykių padariniai, o KASKO apdraudžiamas savininko automobilis.
Savanoriškasis draudimas praverčia tuomet, kai manoma, kad automobilis gali tapti vagių taikiniu. Vagystės atveju bus padengti nuostoliai. Nesvarbu ar bus pavogtas automobilis, ar tik jo dalys. Taip pat eismo įvykio metu patyrus žalos jie bus padengti, pavyzdžiui, net ir stovint automobilių stovėjimo aikštelėje jums nulauš veidrodėlį. Draudžiantis privalomuoju draudimu tokių nuostolių niekas nepadengs, o štai apsidraudus KASKO – gausite išmoką. Pasirinktas savanoriškas auto draudimas internetu turi ir daugiau privalumų.
Ar žinote, kad dažnai transporto priemonės nukenčia ne nuo vagių ar chuliganų? Kartais nukenčiama nuo gamtos reiškinių. Tai ne tik stipraus vėjo nuverstas medis, kuris kliudo automobilį, bet ir kruša, kuri pažeis dažų sluoksnį. Kaip matote įvairių nelaimingų atsitikimų gali nutikti. Nors draudimas neapsaugos nei nuo vagių, nei nuo gamtos šėlsmo, tačiau nuo finansinių nuostolių tikrai gali. Renkantis draudimą atsižvelkite į sąlygas ir, kas į jas įeina. Kartais kaina skiriasi visai nedaug, tačiau KASKO draudimo pasiūlymas turės svarbių skirtumų.
Dažnai nerimaujama ar internetu draudžiant automobilį viskas bus atlikta tinkamai. Tai visiškai saugu, todėl nerimauti tikrai neverta. Nei jūsų pinigai, kuriuos sumokėsite už draudimo polisą, nei pats draudimo polisas niekur nedings. Taip pat dažnai klausiama ar draudimo polisas, kurį atsispausdinsite spausdintuvu tiks policijos pareigūnams. Galime jus nuraminti, kad jau ne vienerius metus vairuotojai dėl to neturi keblumų, todėl galite patys atsispausdinti polisą ir drąsiai leistis į kelionę. Svarbu tik nepamiršti laiku pasirūpinti besibaigiančiu. Tuomet jokių bėdų nekils.
Koks automobilio draudimas jums tinkamiausias nesunku apsispręsti. Sunkiau išsiaiškinti geriausią kainą, kurią siūlo konkreti draudimo bendrovė. Šiuo metu pasinaudojus skaičiuokle galima greitai sužinoti, kur tas geras pasiūlymas yra. Taip paprasta greitai ir pigiai įsigyti automobilio draudimo polisą. Beliks tik atsispausdinti.

Straipsnis parašytas: 2014-12-15